Strona internetowa kierunek ku światu

nie chciałbym żebyśmy od razu weryfikowalny moje wcześniejsze artykuły i zakładali że najpierw trzeba sprawdzić czy w ogóle taka strona internetowa dla firmy jest potrzebna.

Załóżmy jednak że tak tak jeszcze raz tak i dlaczego.

okazuje się że coraz więcej firmy posiada swoje okno w internecie i nie są to tylko duże potężne firmy które doceniły możliwość posiadania i informowania swoich klientów o tym co się u nich dzieje. Nawet najmniejsze firmy nawet pan sprzedający warzywa widzi potrzebę informowania o tym swoich klientów.

I to okno w internecie nie musi być stroną internetową może to być tak zwany fanpage czyli strona fanów tego co robimy. Załóżmy że prowadzimy sprzedaż świeżych owoców i warzyw i udało nam się zdobyć świeże grzyby na przykład kurki. mając taką stronę jesteśmy w stanie natychmiast zrobić zdjęcie i wysłać je na naszą tablicą na przykład na Facebooku. klienci automatycznie uzyskują wiedzę że wracając na przykład z pracy warto podjechać do nas na stragan.

Możliwości tak naprawdę jest wiele i co najważniejsze wejście do internetu stworzenie własnej strony internetowej stworzenie swojego fanpage lub po prostu konta na social mediach umożliwia nam dostęp praktycznie do całego świata.

Dostrzegły to firmy tworzące oprogramowanie w tym gry dla których rynek lokalny w postaci rynku polskiego był zbyt mały. Dostęp do sprzedaży umożliwił właśnie internet przynajmniej w pierwszej jego fazie. To w ten sposób firmy znalazły rynki zbytu na całym świecie. Firma CD projekt która dziś jest potentatem budowie oprogramowania gdy jeszcze nie była znana musiała również się promować w internecie.

Ważne przy tym jest to aby treści które na naszej stronie się pojawiają były przystępne i łatwe do przeczytania przez naszego potencjalnego zainteresowanego. W tym wypadku treści muszą być również w tych językach do których chcemy dotrzeć.

I nie myślimy tu o translator ach językowych typu Google gdyż nie są one rozwiązaniem ani profesjonalną drogą do komunikacji z naszymi partnerami biznesowymi na świecie.

Podsumowując lokalność jak najbardziej ale aby dotrzeć do szerokiej rzeszy klientów w warto inwestować w internet. I to jak zwykle pytanie jest które media i w jaki sposób.

W tym pomogą nam specjaliści analitycy oraz marketingowcy z agencji interaktywnych. Warto przy tym patrzeć na firmę które są najbliżej nas a tę moc przekazać całość naszej wiedzy i aby to firmy mogły zrobić z tego pożytek dla nas. przykładowo jeśli wasz biznes rozwija się w Wielkopolsce można na przykład skontaktować się z firmą agencja j7 która działa na tym obszarze. Jeśli jest to inne województwo warto rozejrzeć się za pomocą Google maps i pamiętajcie warto weryfikować taką firmę poprzez opinie o niej.

Niezależnie od opinii firmy przed przystąpieniem do analizy warto również podpisać umowę o poufności która zabezpiecza nas przed przekazaniem naszego know-how na zewnątrz.

I to tyle na tą chwilkę mam nadzieję że pomogłem wam trochę w rozpoznawaniu świata internetu.